Закарпаття стало останнім серед областей України за явкою виборців (відео)

квітня 01 / 2019
Закарпаття стало останнім серед областей України за явкою виборців (відео)
Закарпаття – аутсайдер серед областей із явки виборців. За перші 7 годин голосування ЦВК нарахувала трохи менше 30%. У розрізі районів найактивніший округ в Ужгороді № 68.

Найбільше хочеться миру. А ще, щоб продовжувалися реформи. Ось такі очікування у громадян у день виборів. Саме тому жителі обласного центру не могли дозволити собі проігнорувати голосування. Станом на 15 годину в округу №68 найбільший відсоток явки виборців серед інших на Закарпатті. За 7 годин виборів проголосували понад 60,5 тисяч громадян.

Голова Ужгородської ДВК № 210772 Уляна Міцкулич розповідає, що на їхній дільниці з 1532-х осіб проголосували трохи більше 52%. Виборців побільшало саме після богослужіння.

Ще понад 4 тис громадян змінили місце голосування. З них понад 500 – внутрішньо-переміщені особи.
Та не обходиться і без порушень. Жінка, яка вже проголосувала, намагалася винести бюлетень. З нею вже поспілкувалися правоохоронці. Вони також опитали свідків. За словами спостерігача Олександра Волосянського, поліція має 24 години, щоб визначити правову кваліфікацію інциденту.

Станом на 15-у годину поліція отримала 9 повідомлень про ймовірні порушення. Зокрема, на Ужгородщині полісмени перевіряли заяву про підкуп голосів.

За словами координатора спостереження за виборами громадянської мережі ОПОРА Ярослава Гулана, спостерігачі фіксують порушення переважно організаційних процедур. Кричущих, які б могли вплинути на результати волевиявлення, немає.

Всього 30% – такий результат голосування на Закарпаття станом на 3-у годину. І це найгірша явка виборців в Україні.

Категорія : Гарячі Новини


Loading...
загрузка...