Чия свердловина? (ВІДЕО)

березня 29 / 2019
Чия свердловина? (ВІДЕО)


Це пан Василь ,зі своєю дружиною Наталією. Саме вони згідно документів є власниками цієї свердловини. Колись за свій кошт їм вдалось її відновити та оформити всі необхідні документи.Усі папери оформлені на ім’я дружини пана Василя – Наталії Габор.Та налагоджувати бізнес у свій час вирішили разом з сусідами по ділянці.

Три Василі влаштували тут лікувальні ванни. До чого це може призвести – Василь Габор навіть не здогадувався.Доступу до свердловини власники сьогодні не мають. Хоча мають судові рішення, ухвалені на їх користь. Згідно останнього в суді вдалося довести право власності на цю свердловину. Та те,що для суду доказ для співвласника Василя Рака – ні, чоловік переконаний документи в подружжя були підроблені і працювали вони незаконно. Тож наразі оформив документи на себе.Чому вирішивши працювати по – закону чоловік забрав усе майно собі,а наживали вони його разом – Наталія Габор не розуміє. Переконана саме він наразі працює з підробленими документами. До того й нівечить їх майно.

Третій співвласник колись процвітаючого бізнесу також сьогодні залишився ні з чим.А це приватна власність Василя Рака.Сьогодні тут ,з його слів ресторан та спа – салон. А от з інших джерел нам стало відомо,що там знаходяться ванни з тою ж лікувальною водою. Вони тут користуються неабиякою популярністю серед місцевих та туристів. Питання тільки в тому звідки в чоловіка ця лікувальна вода? Адже з його слів свердловиною він не користується. На компроміс чоловік також не йде, а от родина Габор вкотре через суд , добивається справедливості , та можливості повернути собі справу всього свого життя.

Категорія : Гарячі Новини


Loading...
загрузка...