Дорожній пріоритет. На дорозі Н-09 «Мукачево —Рогатин» стартували ремонтні роботи (ВІДЕО)

березня 23 / 2019
Дорожній пріоритет. На дорозі Н-09 «Мукачево —Рогатин» стартували ремонтні роботи (ВІДЕО)


На дорозі Н-09 «Мукачево —Рогатин» стартували ремонтні роботи . Тобто щоразу з настанням весни дорожнє покриття як таке, тануло разом із снігом. Ям все більшало. Відтак шлях був більше схожим на решето, аніж на проїзну частину.

Минулого року на окремих ділянках потужної дорожньої артерії краю ситуацію на краще почали міняти за кошти «дорожнього експерименту», цього року продовжують розпочатевже за рахунок соц-економу. Власне, наразі попередні ремонтні роботи національної траси стартували в Сільці, що на Іршавщині. Дорожники проводитимуть їх у напрямку Мукачева.

Наразі техніка знімає верхній шар асфальту, точніше те, що від нього залишилося, чим готує дорогу до повного оновлення, яке відбудеться найближчими днями по закінченню тендеру. Той факт, що перший транш держави _на ремонт _таки надійшов у Закарпаття, й послугував свого роду довгоочікуваному переходу _від слів до справ. Що, насправді, не може не радувати і в першу чергу усіх без винятку учасників дорожнього руху.

Питання фінансування дороги лобіюють народні депутати Валерій Лунченко, Василь Петьовка та Роберт Горват. Мирослав Білецький, депутат Закарпатської обласної ради, каже: «Загалом на дороги Закарпаття у 2019 році очікується близько мільярда гривень, в тому числі і за рахунок соцеконому, де допомагають наролдні депутати; коштами з дорожнього фонду, куди підключається голова ОДА, фінансування здійснюється і за кошти, що виділяє обласна рада – є різні джерела фінансування. Наразі пріоритет в області – дороги» . Тож, не дивлячись на всіх скептиків, хто не вірив у результат, основну ціль досягнуто – автошляху Н09 бути і бути оновленому!

Категорія : Гарячі Новини


Loading...
загрузка...