Керівнику закарпатського облавтодору оголошено підозру (фото)

березня 14 / 2019
Керівнику закарпатського облавтодору оголошено підозру (фото)

Як повідомляє прес-служба Управління захисту економіки в Закарпатській області, керівника облавтодору звинувачують у незаконному заволодінні бюджетними коштами та в наслідок протиправних дій посадовця завдано збитків на суму майже 1,9 мільйонів гривень.

“Оперативники Управління захисту економіки в Закарпатській області Національної поліції викрили злочинну схему заволодіння бюджетними коштами, виділені на ремонт доріг області”, – йдеться у повідомленні.

На підставі зібраних матеріалів слідчі Головного слідчого управління Нацполіції відкрили кримінальне провадження за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України.

“Оперативники та слідчі поліції за процесуального керівництва Генеральної прокуратури України зібрали докази причетності посадових осіб ДП «Закарпатський облавтодор» до організації протиправної діяльності”, – інформує прес-служба.

Також зазначається, що досудовим розслідуванням встановлено – директор державного підприємства та посадові особи комерційної структури розробили схему по заволодінню коштами, призначені на будівництво та ремонт доріг. Для проведення ремонтно-будівельних робіт облавтодор купував у комерційної структури бітум. Тільки вартість продукції була значно вища від ринкової. Крім того, дана комерційна структура має ознаки фіктивності.

Для встановлення суми завданих збитків було призначено та проведено низку експертиз.

Також встановлено, що директор ДП «Закарпатський облавтодор» та посадові особи товариства заволоділи бюджетними коштами у сумі майже 1,9 мільйонів гривень.

“Сьогодні, 14 березня, за погодження Генеральної прокуратури України директору облавтодору було повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч. 5 ст.191 Кримінального кодексу України”, – йдеться у повідомленні.
Категорія : Гарячі Новини


Loading...
загрузка...