Міжнародна група вчених шукає вирішення надзвичайної ситуації в Солотвині (ВІДЕО)

березня 09 / 2019
Міжнародна група вчених шукає вирішення надзвичайної ситуації в Солотвині  (ВІДЕО)


Знизити ризики надзвичайних ситуацій – можливо, головне – бути обізнаним. Так кажуть міжнародні партнери, які над цим питання працюють вже майже рік на Закарпатті. Розпочали із соляних шахт у смт. Солотвино, працюють і далі по регіону.

Масштабний міжнародний проект, який передбачає зниження ризиків від надзвичайних ситуацій, реалізується вченими з України та партнерами з Нідерландів, Польщі та Великобританії. Вони спыльно працюють уже рік. Головним об’єктом стали закарпатські соляні шахти у Солотвині, які у 2007 році затопило, сформувавши масивні карстові провалля. Учасники проекту розповідають: працюють над створенням мапи ризиків, яка допоможе знайти чіткий інструмент вирішення ситуації.

Крім того, проводять дослідти і в інших куточках краю. Серед основних завдань також і підвищення обізнаності у населення, як діяти у тих чи інших ситуціях.

Аби створити певну картину, партнери працюють над збором інформації на всіх рівнях. Досліджують самі, вивчають наявну у архівах, також дізнаються і думку населення. Все для того, аби розробити комплексний план вирішення різниїх ситуацій, який в подальшому оприлюднять загалу.

Процюють над проектом вже рік. Планують створенняк омунікаційної платформи між партнерами проекту та ключовими стейкхолдерами, працівниками структур з надзвичайних ситуацій області.

Категорія : Гарячі НовиниLoading...
загрузка...