Поліклініку в Мукачеві закрили на ремонт, не попередивши пацєнтів (ВІДЕО)

лютого 24 / 2019
Поліклініку в Мукачеві закрили на ремонт, не попередивши пацєнтів (ВІДЕО)


У Мукачеві ремонтують поліклініку за майже 47 мільйонів гривень. Поки у міській раді представляють проеукти, жителям міста довелося зіткнутися з чималими труднощами, адже так зване «велике переселення» відбулось без попереджень пацієнтів та відвідувачів поліклініки.

Станом на сьогоднішній день всі кабінети розмістили на території ЦРЛ – зазначає Любов Мандзич – начальник відділу охорони здоров’я Мукачівської міської ради. Зараз тут можна отримати і стаціонарну, і амбулаторну допомогу, при термінових станах буде одразу госпіталізація. У приймальному відділенні ЦРЛ планують розташувати рентген-службу і лабораторну службу.

На реконструкцію поліклінічного відділення з міського бюджету виділено понад 46млн. грн. Проектом передбачено утеплення фасаду мінватою та його оновлення, реконструкція даху. Повністю замінять систему водопостачання та каналізацію, влаштують нову систему опалення, – повідомляє міська рада.

Поки що на території поліклініки продовжує працювати жіноча консультація, реконструкція якої проводилась в 2017 році. На третьому поверсі ще певний час працюватимуть сімейні лікарі, тим часом мукачівцям доведеться змиритися з, як їм хочеться вірити, тимчасовими труднощами.

Мукачівцям ця реконструкція обійдеться у 47 мільйонів гривень їхніх, народних грошей. Cтільки бюджетних коштів відділ капітального будівництва виконавчого комітету Мукачівської міської ради планує виділити на реконструкцію будівлі поліклініки ЦРЛ по вул. Грушевського. Таке повідомлення з’явилося на сайті електронних закупівель «Prozzoro». Мукачівці такій новині відверто обурились, адже більшість будівель на реконструкцію яких влада міста раніше так само оголосила тендер і виділила десятки мільйонів гривень до цих пір залишаються на стадії ремонту – серед них – ЦНАП, колишній будинок офіцерів, який так і не став палацом культури, будинок русинів, мова – про більше сотні мільйонів коштів платників податків Мукчаева – жителів міста, кожного з нас. Чи справді це можна назвати покращенням якості обслуговування жителів міста чи банальним роздерибанюванням коштів платників податків? Висновки за вами.

Тендер на ремонт поліклініки, вартістю у майже 47 млн уже провели, переможцем визнали ТЗОВ «П. К. ПЛЮС» Про це стало відомо з сайту електронних закупівель Prozorro, пишуть «Наші гроші. Львів». Згідно з угодою, фірма мала б оновити приміщення до кінця 2019 року. В двох корпусах вона замінить підлогу, поставить металопластикові вікна та двері, перекриє дах в старому корпусі. Також компанія зробить основні інженерні системи: опалення, каналізацію, вентиляцію тощо. Озеленить та освітить територію поліклініки. За ці роботи підрядник отримає 1, 8 млнгрн прибутку. На торгах фірма-переможець змагалася з ПП «Укрпромбуд-Б».

Під час торгів перемогла фірма Фірма «П. К. Плюс М. » з нульовим статутним капіталом, зареєстрована трохи більше року тому. Запраз фірма, що зареєстрована з нульовим капіталом, проводитиме роботи на 47 мільйонів. Її засновником та директором є місцевий 40-річний місцевий житель, який ще в червні 2018 року працював майстром на одному з мукачівських підприємств. Допомогатиме ж у реконструкції поліклініки фірма, яка належить депутату Завидівської сільради Мукачівського району – йдеться у публікаціях.

Коли, за скільки десятків мільйонів завершать ще один мега-проект у місті, так і не завершивши попередні – покаже час.

Категорія : Гарячі Новини


Loading...
загрузка...