Всі аптеки повинні вилучити цей препарат: Заборонили відомі ліки від грипу

лютого 24 / 2019
Всі аптеки повинні вилучити цей препарат: Заборонили відомі ліки від грипу
Потрапили під заборону відомі ліки від грипу та застуди Фармацитрон Форте. Про це повідомляє прес-центр Державної служби лікарських засобів і контролю за наркотиками.

“Забороняю реалізацію, зберігання та застосування лікарського засобу Фармацитрон Форте, порошок для орального розчину по 23 г в пакеті, по 10 пакетів в картонній коробці, серії F-80615, із маркуванням виробника Фармасайнс Інк., Канада”, — йдеться в розпорядженні відомства.

Заборона пов’язана з інформацією, що надійшла від канадського виробника про підтвердження факту фальсифікації вказаної серії лікарського засобу (ця серія не виготовлялася виробником Фармасайнс Інк, Канада і не ввозилася на територію України).

У зв’язку з цим Держлікслужба зобов’язала суб’єктів господарської діяльності, які здійснюють реалізацію, зберігання та застосування лікарських засобів, невідкладно після отримання цього розпорядження перевірити наявність зазначеної вище серії фармацевтичного препарата і вжити заходів з її вилучення з обігу для подальшої утилізації та/або знищення.
Категорія : Гарячі Новини


Loading...
загрузка...Залишити Коментар