У Тячівській районній лікарні з’явився сучасний рентген-апарат (ВІДЕО)

лютого 21 / 2019
У Тячівській районній лікарні з’явився сучасний рентген-апарат (ВІДЕО)


Сучасний рентген-апарат– с-дуга та електронно-обчислювальний прилад. В Тячівський районній лікарні з’явилось нове обладнання.

Використовувати його будуть для для передопераційного рентген-обстеження хворих, а також під час хірургічних, урологічних, травматологічних оперативних втручань. Півтора мільйони гривень для придбання апарату виділили з держбюджету за сприяння народного депутата Василя Петьовки, ще 500 тис. грн. дофінансували з бюджету Тячівської ОТГ.

Цю пацієнтку травматологічного відділення Тячівської райлікарні зараз готують до оперативного втручання, та спершу потрібно пройти певні види діагностики, кажуть лікарі. Для обстеження використовують сучасний рентген-апарат– с-дугу та електронно-обчислювальний прилад. Це обладнання в закладі з’явилось буквально тиждень тому. За словами медиків, якщо подібне обстеження на стаціонарному апараті триває близько 20-30 хвилин, то на ЕОПі рентгенограму можна отримати відразу.
Оцінили переваги такого експрес-обстеження і самі пацієнти. За лічені хвилини на екрані лікарі вже бачать результати обстеження і роблять висновки щодо подальшого лікування.

За словами медиків, с-дугу будуть використовувати не лише для передопераційного рентген-обстеження хворих, а й під час оперативних втручань. Це зекономить час та сприятиме більш точній діагностиці.

Придбаний апарат дозволить своєчасно поставити діагноз та вирішити питання про необхідність оперативного втручання, а також прискорить післяопераційне обстеження.

Щоб подивитись, як працює новий апарат, до лікарні завітали і керівники району. За словами головного лікаря Тячівської РЛ №1 Федор Яринича, придбання такого обладнання – це позитивний крок для зміцнення матеріально-технічної бази медичного закладу. С-дугу вдалося придбати завдяки сприянню народного депутата України Василя Петьовки, який звернувся до Кабміну щодо виділення коштів.

За словами голови Тячівської райдержадміністрації Василя Дем’янчука, лікарі повинні працювати в хороших умовах і на якісному обладнанні. Це дозволить утримати фахівців на своїх робочих місцях.
Окрім рентгенологічного обладання, в лікарні очікують на встановлення ще одного не менш важливого апарату. Мова іде про лапороскопічну стійку. Вже на сесії районної ради цього тижня вирішували питання щодо виділення коштів на його закупівлю.

Головною перевагою лапароскопії є можливість виконання оперативних втручань з мінімальним пошкодженням тканин, що скорочує тривалість відновлення. Та керівники району кажуть, це далеко не останні кроки для покращення матеріально-технічної бази в районній лікарні, які планують робити найближчим часом.

Категорія : Гарячі Новини


Loading...
загрузка...