Депутат Роберт Горват відзвітував перед виборцями в Ужгороді

лютого 20 / 2019
Депутат Роберт Горват відзвітував перед виборцями в Ужгороді


На зустрічі у малому залі Ужгородської райради народний обранець розповів краянам про законотворчу діяльність, про те, що вже зроблено на Закарпатті та що у планах на найближчий час. Присутні піднімали проблеми та питання, сподіваючись на допомогу депутата Верховної Ради у їх вирішенні. А після діалогу Роберт Горват провів індивідуальний прийом громадян.

Пенсіонери, інваліди, молодь – чимало закарпатців прийшли на зустріч з народним депутатом Робертом Горватом. Говорили про наболіле. Підняли питання мізерних пенсій, зарплат, як наслідок, трудової міграції, проблеми з водопостачанням, інфраструктурою тощо. Приділили увагу й пільговикам. Зачепили проблему громадського транспорту та стану автошляхів краю, адже їх відновлення – на часі.

Звітуючи про результати роботи впродовж ІХ сесії ВРУ, народний депутат розповів про законотворчу діяльність. Зокрема, актуальними для Закарпаття є закони на підтримку виноробства: один стосовно відміни ліцензії, другий –спростив процедуру отримання ліцензії на виробництво до місяця. Також, Роберт Горват вніс зміни у Податковий кодекс, які дозволили малим виноробам бути платниками єдиного податку четвертої групи.

Боротьба зі зловживаннями на ринку газопостачання, звільнення «приватних» стипендій від сплати ПДФО – а це 18% від виплати, покращення залізничного сполучення Закарпаття з регіонами і країнами Європи та про багато інших напрямів роботи ішла мова на зустрічі Роберта Горвата із закарпатцями. А після діалогу народний депутат провів індивідуальний прийом громадян.

Категорія : Гарячі Новини


Loading...
загрузка...