Продовження пільгового періоду для "Євроблях" не буде

лютого 20 / 2019
Продовження пільгового періоду для "Євроблях" не буде
Уряд прийняв рішення не подовжувати пільговий період розмитнення автомобілів на європейській реєстрації. Про це заявив заступник міністра фінансів Сергій Верланов під час брифінгу.

"Було прийнято рішення не подовжувати пільговий період. Уряд і Президент, профільний комітет лишились на тій позиції, яка була зафіксована у законі", - зазначив чиновник.

За його словами, таким чином, як і планувалось раніше, до кінця доби 22 лютого розмитнити авто можна буде зі знижкою 50%. З 23 лютого по 23 травня буде діяти загальний режим розмитнення автомобілів на іноземній реєстрації – за повною ставкою розмитнення, передбаченою в законі. І вже з 23 травня власники не розмитнених автомобілів будуть платити штраф у 170 тис. грн.

З 25 листопада по 19 лютого в Україні розмитнили майже 124 тисячі автомобілів на іноземних номерах.

Також чиновники пообіцяли що митниця до п'ятниці працюватиме цілодобово.

А на митницях Закарпаття надзвичайних черг не має, всі встигають, тим більше, що відмінили сертифікат якості, хоч комусь пощастило.

Саме за цими сертифікатами і стояли місячні черги. До прикладу, саме на Закарпатті, якщо стояв в черзі платив 100 доларів, а ось без черги, потрібно було заплатити 200.
Категорія : Гарячі Новини


Залишити Коментар