В Мукачеві планують заборонити відвідувати школи і дитсадки дітям без щеплень (ВІДЕО)

лютого 13 / 2019
В Мукачеві планують заборонити відвідувати школи і дитсадки дітям без щеплень (ВІДЕО)


В Мукачеві дітям, які не отримали планову вакцинацію, заборонять відвідувати навчальні заклади. Таке рішення планують втілити з наступного тижня. Інформацію оприлюднила Мукачівська міська рада на своїй офіційній сторінці у Фейсбуці.

Думки щодо вакцинації своєї дитини від інфекційних хвороб у батьків різняться. Одні старанно вакцинують дітей згідно з календарем профілактичних щеплень. Інші їх остерігаються.

Відділ освіти, молоді і спорту Мукачівської міськради зараз готує розпорядження, яким допускатимуть до навчальних закладів лише вихованців, у яких буде в наявності довідка закладу охорони здоров’я про отримання профілактичних щеплень. Причину того, чому невакциновані діти не можуть відвідувати школи та дитячі садки пояснила Любов Манзич – начальник відділу охорони здоров’я.

Колективний імунітет допоможе захистити від смертельно небезпечних хвороб тих дітей, які не можуть вакцинуватись з медичних причин – повідомляють у Міністерстві охорони здоров’я України.

За статистикою, в Мукачеві 98-99 % дітей переважно дошкільного віку мають щеплення від кору. В минулому році захворіло 218 людей, з яких 60% – це діти. Середній показник щеплення у Мукачеві від всіх інфекційних хвороб – приблизно 75%, повідомила Любов Мандзич.

Якщо в дитини є протипоказання, їй надається відповідна довідка на підставі даних обов’язкового медичного профілактичного огляду дитини за участю лікаря педіатра та інших лікарів-спеціалістів – інформують у Міністерстві охорони здоров’я України. На сьогодні в Україні є достатня кількість ефективних, якісних і безпечних вакцин, щоб охопити щепленнями всі вікові групи, які цього потребують.

Категорія : Гарячі Новини


Loading...
загрузка...