За часів ні одного мера міста Мукачево, такої бездіяльності як зараз, не було - громадський діяч (відео)

січня 27 / 2019
За часів ні одного мера міста Мукачево, такої бездіяльності як зараз, не було - громадський діяч (відео)
Здавалось, що мукачівські комунальники мали доволі часу для того, щоб належним чином підготуватися до зимових снігопадів. Та виявляється, двох безсніжних зимових місяці було замало. Усі вулиці Мукачева вкриті сніговою «кашею», а тротуари шаром ожеледиці.

Туристичне місто, яке влада позиціонує європейським, більше тижня потерпає від снігових заметів. Вулиці покриті сніговою «кашею», а тротуари із шаром ожеледиці підступно чекають пішоходів. Такому стану справ мукачівці просто обурюються. Жителі Мукачева кажуть, з початком негоди снігоприбиральну техніку бачили хіба що кілька разів за тиждень, в деяких районах міста вона не з’являлася жодного разу.

В центральній частині міста снігоочисна техніка все ж декілька разів працювала, однак після такого прибирання сніг спокійно «відпочиває» обабіч тротуарів, а подекуди й посеред них. Як результат – затори. Автомобілістам нема де припаркувати автівки, тож через безвихідь залишають їх посеред дороги.

Голова ГО «Єдність краю» Олександр Гнатів каже: виїжджаючи у місто на авто, в багажник ставить власну снігоочисну техніку. На випадок, якщо автомобіль не зможе вибратися з кучугури снігу.

Усвідомивши бездіяльність комунальних служб, снігові замети мукачівці намагаються прибрати власноруч. Однак врятувати ситуацію це не може.

Тим часом в Управлінні міського господарства Мукачівської міської ради звітують: працюють у посиленому режимі, сніг прибирають 13 одиниць техніки та більше 150 прибиральників.

Цікаво, чи то техніка настільки оперативно працює, що її навіть не встигли помітити жителі міста, чи влада Мукачева таким чином просто намагається переконати людей, що кошти, виділені на утримання вулиць в чистоті, витрачає за призначенням. Але сума доволі кругленька – 18 мільйонів гривень, тож одними словами точно не переконаєш.

Категорія : Гарячі Новини


Залишити Коментар