У горах Закарпаття снігова лавина накрила групу туристів. Один із трьох киян загинув

січня 26 / 2019
[center]У горах Закарпаття снігова лавина накрила групу туристів. Один із трьох киян загинув[/center

У суботу, 25 січня під вечір у Рахіському районі троє 28-річних мешканців Києва, котрі проходили туристичний маршрут біля гори Стіг, потрапили під снігову лавину.

Двом чоловікам вдалося самотужки вибратися з-під снігового покрову, третій, на жаль, загинув.

Перед сходженням на гору хлопці зв’язувалися з рятувальниками й питали, наскільки безпечний цей маршрут. Незважаючи на попередження не ходити, всі троє вирішили піти в гори. Уже під час спуску вони зірвали першу лавину, яка засипала їх до пояса. А потім зірвали другу, яка засипала їх повністю.

Один із хлопців зумів самотужки вибратися з-під-снігу й допоміг відкопати свого товариша. Після чого обидва відкопали третього. На жаль, молодий чоловік задихнувся під снігом і загинув. Хлопцям довелося переночувати зі своїм загиблим товаришем у наметі, тільки вранці вони змогли зв’язатися з аварійно-рятувальним загоном.

Залишивши тіло загиблого на місці, обоє вирушили до бази відпочинку й на півдорозі зустрілися з рятувальниками Держслужби з надзвичайних ситуацій. Зараз життя киян у безпеці, разом із групою рятувальників вони повернулися на місце сходження лавини, щоб відшукати тіло товариша.
Категорія : Гарячі Новини


Залишити Коментар