Жителі Коритнян і Кінчеша боргують ужгородському водоканалу 18 мільйонів гривень (ВІДЕО)

січня 23 / 2019
Жителі Коритнян і Кінчеша боргують ужгородському водоканалу 18 мільйонів гривень (ВІДЕО)


Понад 18 мільйонів гривень – така сума боргу Коритяннської сільради Ужгородському водоканалу з 1997 року. Відразу таку суму погасити змоги немає, тому наразі шукають компроміс. А тим часом жителі сіл Коритняни та Кінчеш змушені користуватися водою, яку постачає КП, адже колодязі висохли ще 30 років тому. Крім того, люди платять за послуги водопостачання за міським тарифом, хоч її видобувають із свердловин, розміщених на території цих населених пунктів.

Колодязі висохли понад 30 років тому – кажуть старожили села Коритняни. Люди змушені користуватися водою, яку постачає КП «Водоканал» м. Ужгород, адже альтернативи у людей просто немає.

600 дворогосподарств – 3 тисячі населення сіл Коритняни та Кінчеш – платять за водопостачання, бо водовідведення немає, за міським тарифом, проте якістю води та вартістю надання послуг – не задоволені.

Коритнянський сільський голова Ігор Бадида каже, з 1997 року, після укладення взаємно невигідного договору з водоканалом на постачання селянам води за міським тарифом, хоча її видобувають на території села з 7 свердловин, борги наростали. Зараз це вже мільйони гривень.

У 2107 році всіх споживачів Коритнянська сільска рада передала на обслуговування водоканалу. У серпні 2018 року на замовлення сільради Правобережна геологічна експедиція ДП «Українська геологічна компанія» провела геологічні дослідження.

ІгорБадидакаже, питаннями водопостачання та визнання депресивної лійки, та, власне, і самі дослідження повинен ініціювати водоканал, а не сільська рада.

Наразі питання взаємовідносин Коритнянської сільскої ради та КП «Водоканал м. Ужгород» відкрите. Жителі сіл Коритяни та Кінчеш сподіваються на компроміс.

Категорія : Гарячі Новини


Loading...
загрузка...