Переважна більшість закарпатців, які мають авто на евро номерах розмитнювати їх не будуть – соцмережа

січня 21 / 2019
Переважна більшість закарпатців, які мають авто на евро номерах розмитнювати їх не будуть – соцмережа
В на запитання в соціальні мережі Фейсбук «Пересічка» Ужгород на запитання: «Чи є ще тут хтось хто нерезтаможився??? Шо будем робити через місяць....????», дають такі відповіді:

Виктор Лембак - Так як мені нарахували 8500евро, то хто би розтаможувався за стільки.

Михаил См - Не буйтеся...то лем ся 20000 тис розтаможило по всюй україні..а де щи лимон?

Роберт Бартиш - Я не розмитнив. І не буду за 200% від ціни авто...

Юрій Кучак - Нерозтаможував.хер на них поклав.за таку розтаможку.

Ярослав Жулканич - Братися за руки і крутити хоровод перед спаленими машинами як на Івана Купала ))))

Miroslav Opalenyk - Більшість. І все вірно. Не треба прогинатись під бандюками 90-х, які дорвались до влади і тепер вчать нас як жити. Було їм сказано, давайте як в інших країнах, всі готові заплатити податок, хай до 800 євро. А вони знову начхали на потреби суспільства, і знову взялись за вазелін, бо так звикли протягом 28 років. Розмитните за 3000 євро машину, яка коштує 1500 євро, і ці паразити і далі з вас будуть дерти шкуру, бо бачать, що народ такий, шо можна доїти і знущатись до безкінечності. Тому ваш вибір у ваших руках.

Роман Тузяк - Чхав я на ту розтаможку, буду їздити до останнього. І не тільки я один. В нас у Львові такий стан доріг, що до кінця їхнього пільгового періоду вже не буде на чому їздити. За що платити розтаможку? За такі от дороги?

Эдуард Влад - Ну от двіжувало Доста з Павловим . Де суть ? Чого добилися ? Встали . І шо ? Паша вже виборами займається , тему розтаможки затерли ... Створювати ще одну організацію ? Та брєд ...

Miroslav Opalenyk - Відповідаю на питання автора цього поста щодо того, що я буду робити зі своєю бляхою. До травня буду їздити, а після 25 травня, якщо влада не врахує цю нагальну потребу суспільства і не зробить вартість розмитнення адекватним, то моя машина просто буде гнити в гаражі. Принципово не дам жодної копійки людям, в яких таке відношення до мене і до мільйонів громадян.

Інші коментари притримуються теж схожої думки (коментарі не піддавалися редагуванню – ред.)
Категорія : Гарячі Новини


Loading...
загрузка...