Керівництво Закарпатської поліції зустрілося з активістами Громадянської мережі «Опора»

січня 18 / 2019
Керівництво Закарпатської поліції зустрілося з активістами Громадянської мережі «Опора»
У Головному управлінні Національної поліції в Закарпатській області відбулися ознайомчі зустрічі з представниками Громадянської мережі «Опора», які слідкуватимуть за дотриманням законодавства під час майбутніх виборів в державі. Поліція та громадські активісти домовилися про співпрацю.

Сьогодні, 18 січня, в роботі колегії поліції Закарпаття взяв участь Ярослав Гулан – координатор спостереження за виборами Громадянської мережі «Опора» в Закарпатській області. Начальник Головного управління Національної поліції в Закарпатській області полковник Роман Стефанишин представив гостя керівництву управління та начальникам відділів і відділень поліції в районах.

У своєму виступі Ярослав Гулан коротко окреслив, як Громадянська мережа «Опора», яку він представляє на Закарпатті, відслідковуватиме законність виборчого процесу та реагуватиме в разі виявлення порушень законодавства. Зупинився він і на видах відповідальності за порушення виборчого процесу.

У свою чергу полковник Роман Стефанишин наголосив, що поліція зацікавлена і повністю готова до тісної взаємодії з громадськістю під час цьогорічного виборчого процесу з метою недопущення порушень виборчого законодавства. Мета поліції - забезпечити правопорядок під час виборів.

Уже в лютому в усіх регіонах України заплановано проведення тренінгів для співробітників поліції за участю представників Всеукраїнського громадського об’єднання Громадянська мережа «Опора». Такі тренінги пройдуть і на Закарпатті.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області
Категорія : Гарячі Новини


Loading...
загрузка...Залишити Коментар