Теплиці на Іршавщині завалюються під вагою снігу (ВІДЕО)

січня 17 / 2019
Теплиці на Іршавщині завалюються під вагою снігу (ВІДЕО)


Сильні снігопади, які так дошкуляють водіям та пішоходам, не менше проблем принесли і фермерам. В Іршавському селі Заріччя, відомому на всю область своїми тепличними господарствами, сніг обвалив немало парників. Селяни вже підраховують збитки, натомість чиновники рекомендують свої господарства фермерам страхувати.

Обірвана плівка, зігнутий металевий каркас. Так виглядає теплиця після нещодавнього снігопаду. До слово, плівку для парнику купляють найдорожчу, по 1000 грн. за метр. Та й та не витримала. На щастя, у цій теплиці цього року родина нічого не садила. Збиралися її модернізувати. Однак не встигли.

Лагодити конструкцію поки не поспішають. Кажуть, зима довга. Хто знає, які ще сюрпризи принесе погода. Тішаться, що великої шкоди снігопад не завдав. А от у деяких сусідів – парники завалило повністю. І там вже зійшли перші паростки. В адміністрації кажуть, погодні примхи – головна проблема, яка приносить чимало клопоту місцевим фермерам.

Люди кажуть, страхувати дорого, та й сумніваються, що зможуть отримати належну компенсацію.
Торік багато шкоди господарям завдали дощі, теплиці тоді підтопило, тож частина врожаю була втрачена. Яким він буде цього року – покаже час.

Категорія : Гарячі Новини


Loading...
загрузка...Залишити Коментар