Зниклий турист Ігор Грищенко знаходиться у будиночку лісника на Свалявщині (відео)

січня 10 / 2019
Зниклий турист Ігор Грищенко знаходиться у будиночку лісника на Свалявщині (відео)
Він сам близько 17 години зателефонував на 101 і повідомив про своє місцезнаходження.

Сказав, що знаходиться у будиночку лісника біля невеликої річки, але де саме – він не знає.

Відомо, що вишка зв’язку запеленгувала дзвінок і визначила, що він надійшов зі Свалявського району. Зараз рятувальники вираховують його кординати.

Турист із Києва, якого чотири дні розшукували у районі гори Гимба Міжгірського району, знайшовся. Він подзвонив рятувальникам та повідомив свої координати.

Як повідомила речниця УДСНС в Закарпатській області Наталія Батир, зараз чоловік знаходиться в будиночку лісівника. Рятувальники до нього вже вирушили. Сьогодні турист чув гуркіт гелікоптера, який використовували для пошуків, але не встиг розпалити багаття.

Нагадаємо, двоє жителів Києва заблукали в районі г. Гимба 6 січня. Рятувальникам про це повідомила ввечері того ж дня дружина одного з туристів. Наступного дня одного з лижників знайшли у підніжжя гори Стій зі сторони Свалявського району. Як виявилося, під час блукання у горах він і його товариш-одноліток вирішили розділитися і пішли у різні сторони.

Вчора, 9 січня, зниклий киянин зміг вийти на зв’язок і повідомити, де приблизно знаходиться. Для його пошуків задіяли майже 40 рятувальників, а також волонтерів, лісівників, поліцейських та службових собак, але відшукати чоловіка не вдалося.

Більше – у сюжеті 2+2.
Категорія : Гарячі Новини


Loading...
загрузка...