На головній ялинці Хуста урочисто запалили вогні (ВІДЕО)

грудня 19 / 2018
На головній ялинці Хуста урочисто запалили вогні (ВІДЕО)


Урочисто відкрили головну ялинку в Хусті. Тут влаштували свято для дітей просто неба із забавами та подарунками, колядками, щедрівками та хороводами навколо лісової красуні. На захід традиційно завітав Святий Миколай Чудотворець, який і засвітив ялинкові вогні.

Передувало цьому традиційне свято для дітей просто неба із колядками, щедрівками, а також забавами, танцями із казковими героями. Новорічну ялинку на центральний площі встановили і причепурили заздалегідь. Святкового настрою цього року додав ще й сніг.

15-метрова головна ялинка міста – місцева, а на 3 метри вища за свою попередницю. Святкові вогні на ній урочисто засвітили таки у колі найменших хустян, для яких саме ця пора найбільше асоціюється з дивами та казкою. Найпершим до дітлахів у гості приходить Святий Миколай, на якого вони дуже чекають. Саме він чарівною палицею і запалює зелену красуню.

Тож у дитячої публіки веселощів вистачало та і сама атмосфера на відкритті ялинки була по-справжньому зимова та святкова.

Завершилися святкування вже у сутінках хороводом навколо лісової красуні. А коли зовсім стемніло, то святково вбрана ялинка засвітилася вогнями ще яскравіше, як і вся ілюмінація у середмісті. Так, місто над Тисою стало насправді святковим.

Категорія : Гарячі Новини


Loading...
загрузка...Залишити Коментар