Власники “євроблях” масово знімають авто з реєстрації, поляки на цьому непогано заробляють

грудня 10 / 2018
Власники “євроблях” масово знімають авто з реєстрації, поляки на цьому непогано заробляютьЩодня з реєстрації знімають від 80 до 100 авто, співвласниками якого були поляк та українець.

Прес секретар мера міста Перемишль Вітольд Волчек каже, що поляк має відмовитися від права власності на авто. Така «послуга» для українського співвласника за неофіційним прайсом, – становить 400 злотих або ж 3 тисячі гривень.

У Перемишля зареєстровано близько 40 тисяч таких авто. Деякі мешканці Перемишля зареєстрували на себе по кілька сотень таких авто. Рекорд встановив поляк, за яким рахується 3 тисячі автомобілів!

Така ж ситуація в інших країнах Європейського Союзу. До недавна українець міг придбати авто без значних митних платежів, але потрібно було перетинати кордон кожні п’ять днів, що часто створювало великі черги на пунктах пропусків. З 25 листопада Україна змінила законодавство, тож така система стала невигідною.

Після реєстрації автомобіля у нас, український власник отримує тимчасові червоні номери, – розповідає прес-секретар Праземського магістрату.

Він додає, що українець може отримати і свідоцтво про втрату права власності, якщо відмовляється від транспортного засобу на користь поляка.

Нова система розмитнення передбачає знижку у вигляді 50% на протязі шести місяців з дати реєстрації авто. Проте розмитнення авто, старше 15 років – стає невигідним, адже вартість митних платежів часто перевищує вартість авто, – пише польське видання nowiny24.pl
Категорія : Гарячі Новини


Loading...
загрузка...