У п’ятиповерхівці в Мукачеві через дірявий дах два поверхи заростають цвіллю

грудня 09 / 2018
У п’ятиповерхівці в Мукачеві через дірявий дах два поверхи заростають цвіллю


Жителі багатоповерхівки на вул. Гойди, 5, у Мукачеві звернулися до телеканалу «М-Студіо» по допомогу. Покрівля їхнього будинку вже не витримує ніякої критики. Вода зі стель не просто цяпає – вона ллється і затоплює квартири.

У дитячій кімнаті в будинку, де проживає пан Олександр, діти не граються. Тут вже давно оселилися грибок і пліснява, в повітрі стоїть жахливий сморід, а покрівля вже не протікає – з неї буквально йде дощ! Трирічна дочка пана Олександра змушена була покинути свою кімнатку. Батько ж у відчаї, адже протягом 5-ти років звертався всюди, але проблема так і не вирішилась.

Така сама ситуація і у сусідніх квартирах п’ятиповерхівки, що по вул. Гойди,5. Більше того: вода вже через підлогу потрапляє у квартири, що розташовані на четвертому поверсі. Замечує стіни грибком і отруює повітря смородом. Але справа ніяк не зрушиться з місця.

На відміну від цього будинку, у сусідньому, що по вул. Гойди, 3, нещодавно зробили капітальний ремонт даху. Хоча негайного лагодження він не потребував.

«Серед будинків, що включили до плану ремонту в бюджет на 2019 рік, будинок Гойди, 5, знову відсутній» – говорить депутат міської ради Юрій Кравчук.

Знімальна група «М-Студіо» поспілкувалася з мешканцями будинку на Латоричній, 3, дах якого саме буде ремонтуватися, щоб з’ясувати, наскільки стан їхньої покрівлі вимагає негайного втручання.

Зневірені мукачівці сподіваються, що їх почують і міська рада зможе правильно розставити пріоритети, раціональніше розподілити кошти і звернути увагу на нагальні потреби. А маленька дівчинка вірить, що невдовзі повернеться до своєї сухої і затишної дитячої кімнати.

Категорія : Гарячі Новини


Loading...
загрузка...