Закарпатців закликають не розмитнювати свої автомобілі по-новому закону

грудня 06 / 2018
Закарпатців закликають не розмитнювати свої автомобілі по-новому закону

Закликаю всіх свідомих громадян не розмитнювати свої автомобілі по-новому закону!

ДФС України від учора піднімає вартість таких авто на 100-200% і лупить із тих, хто пішов виконувати закон, вартість, більшу, ніж те авто коштує в Україні!!!

Після прийняття законів всі, навіть ті, хто не думав розмитнювати такі авто, прораховували приблизу вартість його розмитнення по-новому. Окремі сміливі громадяни знайшли кошти і пішли розмитнювати своє майно. Очевидно, у злодіїв з ДФС цей процес пробудив апетит і вчора ввечері і сьогодні зранку підтвердилася інформація про свідоме завищення вартості розмитнюваних авто з боку саме центрального апарату ДФС України.

Наведу свіжий приклад: вчора на КПП Ужгород з усіма платежами, знятий з обліку в Чехії заїхав автомобіль, вартістю близько 2000 Євро. Так от, після того, як брокер заявив цю ціну, наша митниця трохи її підняла і відправила документ у центральний офіс для затвердження (така дика процедура, мабуть для нарахування новорічних премій керівництву ДФС) і, Увага! Людині звідти прислали вартість авта у 4700 Євро і відповідно змусили доплатити ще майже таку ж суму, яку було сплачено до того... Амністія? Дешеве розмитнення? Пільговий період? Южанінське розмитнення за 400 євро?

Якщо нерозмитнених авто буде багато, вони змушені будуть переглянути закони. Вони не зможуть нагнути таку армію, як правило, молодих людей. Тому не ведіться на чергову брехню!!!!

P.S.
Як стало відомо з власних джерел, на 16.00 запланований селектор ДФС у Закарпатській області з ДФС України. Очевидно, будуть спускати чергові циркуляри з придушення бажаючих розмитнюватися...

Повідомив на своїй сторінці у Фейсбук Павло Білецький.
Категорія : Гарячі Новини


Loading...
загрузка...