Дірявий дах замовляли? Чому комунальники Мукачева не поспішають ремонтувати будинки?

листопада 28 / 2018
Дірявий дах замовляли? Чому комунальники Мукачева не поспішають ремонтувати будинки?


Мукачівці скаржаться на стан покрівель своїх будинків, які давно вже потребують ремонту. Під час дощів люди збирають воду відрами. Тече зі стелі, по стінах, також через дірявий дах змушені постійно терпіти перебої в електриці.

Пенсіонерка п. Ганна мешкає в дев’ятиповерхівці на Росвигівській, 26. Жінка розповідає: три роки тому життя у власній домівці перетворилося в справжнє жахіття. В період інтенсивних дощів зі стелі та стін вода ллється рікою, після чого у всіх кімнатах з’являється пліснява та нестерпний сморід. Не важко здогадатися, причина цьому – дірявий дах.

Жінка розповідає, неодноразово зверталася з проханнями відремонтувати дах й до міської влади, й у ІТВ Сервіс, та кожного разу відповідь одна. Латати покрівлю комунальники не поспішають. Ба більше, натякають пенсіонерці –вирішити проблему самостійно. Жінка каже, вона б і рада відремонтувати покрівлю за свій рахунок, та грошей ледь вистачає на їжу та ліки.

Пліснява та сморід, до яких п. Ганна за три роки навіть звикла – не єдина проблема від дірявого даху. Через воду у квартирі часто відбувають перебої в електриці.

Будинок, де проживає п. Ганна – не єдиний, де необхідно провести ремонт даху. В Мукачеві таких, як виявилося, більше десяти.

Депутат міської ради Юрій Кравчук додає: напевно, головною причиною такого стану справ є неправильна система роботи управління міського господарства.

Та поки комунальники відмахуються від своїх обов’язків, а в управлінні міського господарства вирішують, на ремонт якого будинку виділяти кошти наступного року, люди сподіваються на краще, а «краще» у їхньому випадку поки одне – що через вологі стіни стеля у їхніх квартирах не обвалиться, а вода на електропроводах не стане причиною займання.

Категорія : Гарячі Новини


Loading...
загрузка...