Закарпатців запрошують долучитися до благодійної акції «Я не кривдник – я донор!»

листопада 23 / 2018
 Закарпатців запрошують долучитися до благодійної акції «Я не кривдник – я донор!»

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться акція «Бузкова стрічка» у рамках Міжнародної кампанії «16 днів проти насильства». Цього року усі заходи об’єднані гаслом «Подолаємо насильство разом!».

Ще однією особливістю цьогорічної кампанії стала реалізація спільної благодійної акції «Я не кривдник – я донор!», яку організовує Закарпатська обласна державна адміністрація.

Домашнє насильство в Україні – причина 100 тисяч днів госпіталізації, 30 тисяч звернень до відділів травматології, 40 тисяч викликів лікарів… Разом із тим, в медзакладах існує проблема нестачі донорської крові. Доведено, що кожен донор лише за одну донацію рятує до трьох життів! Стати героєм іншого життя, яке зіткнулося з бідою, дуже просто. Достатньо лише поділитися краплиною власної крові. Окрім того, збір крові стимулює людський організм до запуску відновних процесів та відтворення крові, а отже користь є взаємною!

Відтак запрошуємо усіх краян, громадські та волонтерські організації 27-29 листопада долучитися до акції «Я не кривдник – я донор!», прибувши до обласної станції переливання крові (м. Ужгород, вул. Льва Толстого, 15) для здачі крові.

Не будьмо байдужими!
Категорія : Гарячі Новини


Loading...
загрузка...Залишити Коментар