Трасу “Київ-Чоп” обіцяють блокувати цілу ніч (ВІДЕО)

листопада 19 / 2018
Трасу “Київ-Чоп” обіцяють блокувати цілу ніч (ВІДЕО)


Міжнародну трасу “Київ-Чоп” перекрили сьогодні у Нижніх Воротах. Спершу дві години учасники акції протесту чекали представників влади, а потім почали ходити переходом.

Хочуть учасники акції протесту лояльні ціни на газ, бензин і європейського розмитнення транзитних авто. А ще вимагають припинити завищувати ціни на дрова.

На акцію протестувати приїхали закарпатці з усіх районів області. Їх майже сотня. З 11 години розпочали перекриття траси. А вже за кілька хвилин тут – кілометрові затори – по обидва боки. І водії ніби розуміють учасників акції та підтримують, однак у кожного свої життєві ситуації, тож без сварок не обійшлось.

В обласній адміністрації пояснюють – акція незрозуміла. Купа вимог, нічого чіткого. А реагувати на провокації не планують.Чекають на дії з боку поліцейських. А їх на акції протесту чи мало. Тільки 10 патрульних. Однак, кажуть, розганяти протестувальників – команди не мають. Акція мирна.

Протестували сьогодні також і в Рахівському районі, і на Перечинщині. Однак якщо там акція тривала недовго, то на міжнародній трасі Київ-Чоп активісти, запевняють, стоятимуть цілу ніч, і аж до того моменту, як представники влади їх не почують.

Категорія : Гарячі Новини


Loading...
загрузка...Залишити Коментар