“Всі аптеки повинні позбутись цих ліків”: Заборонили популярний препарат від застуди та грипу

листопада 17 / 2018
“Всі аптеки повинні позбутись цих ліків”: Заборонили популярний препарат від застуди та грипу
Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками заборонила реалізацію, зберігання та застосування лікарського засобу “Вікс Актив Симптомакс” виробництва британської компанії “Рафтон Лабораторіз Лімітед”. Відповідне розпорядження з’явилося на офіційному сайті відомства.

“Заборонити реалізацію, зберігання та застосування лікарського засобу “Вікс Актив Симптомакс”, порошок для орального розчину зі смаком лимона по 10 саше в коробці серії 62868961А1, виробництват”Рафтон Лабораторіз Лімітед”, Великобританія”, – йдеться в повідомленні.

Як розповіли в Держлікслужбі, причиною такого кроку стало те, що зразки препарату цієї серії під час вивчення стабільності не відповідали вимогам специфікації за показниками “Парацетамол” (показник був заниженим) і “Фенілефрин HCl” (показник був заниженим).

У той же час у відомстві враховували, що основною ознакою серії лікарського засобу є її однорідність.

Отже, тепер після отримання вищевказаного розпорядження все аптеки повинні невідкладно перевірити наявність всіх серій лікарського засобу вжити заходи щодо вилучення його з обігу шляхом знищення та / або повернення постачальнику (виробнику).
Категорія : Гарячі Новини
Уляна
18 листопада 2018 19:04

Заголовок як завжди не відповідає змісту. Заборона стосується виключно однієї серії засобу, а не препарату вцілому. Не робіть шум там, де не потрібно.


Микола
18 листопада 2018 21:10

Нам супрун пропонує купувати лiки якi не лiчать, а нищать здоровя наших громадян, а ще i по завищенним цiнам. Майдаунам це не порозумiти, горшки на головах не дають можливостi розвиватися такому органу як мозок а за розум нема i мови. супрун робить бабло та експерименти на вашому здоровю, хто це не помiчає повний Дебiл! 


Патика
18 листопада 2018 21:56

Ой ,ковалю,ковалику, зроби мені дримбу.      Та дам тобі миску муки, повісма  на линву.


Залишити Коментар