Ужгородського чиновника обвинувачують у порушенні Кримінального кодексу (ФОТО)

листопада 08 / 2018
Ужгородського чиновника обвинувачують у порушенні Кримінального кодексу (ФОТО)


Прокуратура повідомила про підозру директору Департаменту міського господарства Ужгородської міської ради. Його обвинувачують у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 351 КК України (невиконання службовою особою законних вимог депутата місцевої ради).

За повідомленням прес-служби прокуратури області, у ході досудового розслідування встановлено, що підозрюваний, всупереч своїм службовим обов’язкам, не організував належний розгляд депутатського звернення та не надав у визначений законом строк депутату міськради запитувану інформацію. Натомість посадовець необґрунтовано відмовив у наданні інформації, посилаючись при цьому на відсутність причинно-наслідкового зв’язку між інтересами виборців, депутатською діяльністю заявника та запитуваною інформацією.

Триває подальше слідство, яке здійснюють слідчі ВП Ужгородського ВП ГУНП в Закарпатській області. Ужгородська місцева прокуратура й надалі процесуально тримає хід досудового розслідування на контролі.

Згідно з нормами Кримінального кодексу, покарання за таке правопорушення – штраф від ста до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років.
Категорія : Гарячі Новини


Loading...
загрузка...