У Вишкові на Хустщині оновили дитсадок, на черзі – школа (ВІДЕО)

листопада 05 / 2018
У Вишкові на Хустщині оновили дитсадок, на черзі – школа (ВІДЕО)


У хустському Вишкові активно ведуться роботи на соціальних об’єктах за рахунок соцеконому. Так, капітально відремонтували дах на одному з тамтешніх дошкільних навчальних закладів і замінили вікна та частково двері.

Найближчим часом обіцяють замінити всі двері та оновити фасад будівлі з утепленням. Таким чином відповідний температурний режим у приміщеннях зберігатиметься і тут перестануть гріти вулицю. Щодо тамтешньої школи, яка теж потребує негайної заміни вікон та вхідних дверей, наразі має всі шанси отримати бажане. Власне, довгоочікуваний ремонт у дитсадку та шанс на шкільні оновлення відбуваються завдяки неабиякій підтримці радикальної партії Олега Ляшка.

Дошкільний навчальний заклад почав функціонувати ще у 1975 році і мав він тоді 8 дитячих груп. Нині їх така сама кількість, у яких виховується майже дві сотні дітлахів. Аби забезпечити їм якісні умови, найперше, що треба було зробити – відремонтувати дах.

Так, у 2011-му році, а згодом і у 2016-му за кошти селищної ради вдалося здійснити поточний ремонт покрівлі і відновити приміщення другого поверху. Однак залишалася потреба у капітальному ремонті даху. Адже поточні ремонти ситуацію не врятували.

Довгоочікуваний ремонт відбувся завдяки підтримці радикальної партії Олега Ляшка. Так, наразі за кошт держави вже повністю замінено дах та вікна, ще до кінця року у ДНЗ замінять всі двері та оновлять фасад будівлі з утепленням. Таким чином відповідний температурний режим у приміщеннях зберігатиметься.

У Вишківській ЗОШ І-ІІІ ст..№1 така ж сама проблема, та її вже вирішують. Тут, аби зберегти тепло у шкільних приміщеннях, передусім необхідно замінити всі вікна та двері. років 10-ть тому, частково їх замінили, тому із трьохсот вікон підлягають заміні більше сотні. Школа типова і немала, входів і відповідно виходів тут кілька. Власне, потреба заміни вхідних дверей теж наразі постає гостро.

Шанси у школи на реалізацію проекту великі, представники місцевого самоврядування Хустського району кажуть, проект внесений в постанову Кабміну по соціально-економічному розвитку. Після чого з державного бюджету виділять необхідні кошти.

До слова,раніше взимку в шкільних приміщеннях температура падала до 13 градусів а при нормі 18-20. Після впровадження цього проекту тут збираються реконструювати шкільну котельню та системи опалення у цілому.

Наразі є потреба й у заміні батарей та труб, яким вже майже 40 років. Щодо теплотраси і котлів, то вони відносно нові і заміни не потребують. Отож, аби зима для тутешніх школярів була теплою, ще треба багато над чим працювати. Та місцеві переконані, завдяки такій підтримці, усі проблеми вдасться вирішити.

Категорія : Гарячі Новини


Loading...
загрузка...