Захворюваність на гострі респіраторні інфекції на Закарпатті повільно збільшується

жовтня 22 / 2018
Захворюваність на гострі респіраторні інфекції на Закарпатті повільно збільшується


Кількість амбулаторних звернень з гострих респіраторних інфекцій на Закарпатті поступово збільшується. Приріст на минулому тижні складає 14% (на 349 випадків). На респіраторні інфекції захворіло 2 878 осіб, показник захворюваності нижче визначеного епідемічного порогу на 13%.

Збільшення кількості звернень зареєстровано майже на всіх адміністративних територіях області, за винятком Перечинського, Великоберезнянського, Ужгородського, Волівецького районів, в м. Ужгороді та Мукачеві.

Як розповіла завідувач відділу епідеміологічного нагляду та профілактики інфекційних захворювань Закарпатського лабораторного центру МОЗ України Вікторія Тимчик, серед захворілих більшість (67%) це діти віком до 17 років (1935 випадків), решта – дорослі (943 випадки). У порівнянні з попереднім тижнем на 24% збільшилася реєстрація ГРІ серед дітей віком до 4 років та на 11% серед осіб віком 5-14 років. Від 70% до 80% дітей серед захворілих у Міжгірському, Мукачівському, Берегівському, Іршавському, Рахівському, Виноградівському, Тячівському районах.

Рівень госпіталізації складає 4,5%. Серед госпіталізованих осіб традиційно переважають діти до 4 років, у лабораторно обстежених осіб підтверджено циркуляцію сезонних збудників ГРІ – вірусів парагрипу та РС вірусів.
Категорія : Гарячі Новини


Loading...
загрузка...