«Чорні лісоруби» на Закарпатті накрали лісу на півмільйона (ВІДЕО)

жовтня 18 / 2018
«Чорні лісоруби» на Закарпатті накрали лісу на півмільйона (ВІДЕО)


Загалом з початку року браконьєрство та незаконна порубка лісу завдали державі збитків на понад 500 тис грн. Останній випадок стався на Ужгородщині минулого тижня, де на гарячому лісова державна охорона піймала «чорних лісорубів». Чоловіки, звичайно, свою провину не визнали.

Минулого тижня лісівники державної лісової охорони під час моніторингу лісу «застукали» на гарячому «чорних лісорубів». Вони рубали дуби в лісомасиві на Ужгородщині. Відомо, що серед них шестеро жителів села Глибоке. Один із чоловіків виправдовується. Мовляв, дерева не рубали і не мають жодного стосунку до незаконної порубки.

Загальний об’єм зрубаних дерев сягнув майже 3,5 кубометри деревини, а це завдало державі збитків на понад 10 тисяч гривень.

Загалом з початку року державна лісова охорона провела понад 6 сотень рейдів в лісах Закарпаття. Під час яких лісівники склали 175 протоколів за незаконну вирубку дерев. Наймасовіші випадки фіксують на Рахівщині. Кілька порушників вже понесли кримінальну відповідальність.

Щодо нововиявленого факту, то на горе-лісорубів лісівники викликали поліцейських, де на правопорушників склали протоколиза незаконну порубку дерев. В загальному ж тільки за поточний рік через браконьєрство та незаконну вирубку держава недорахувалася півмільйона гривень.

Категорія : Гарячі Новини


Loading...
загрузка...