Через дорогий бензин на Іршавщині на годину перекрили дорогу (ВІДЕО)

жовтня 11 / 2018
Через дорогий бензин на Іршавщині на годину перекрили дорогу (ВІДЕО)


Перекрили на годину. На Іршавщині автомобілісти зупинили свої транспортні засоби, чином протестуючи проти високої ціни на пальне. До акції долучились і автомобілісти з інших населених пунктів Закарпаття.

Активісти зібрались в центрі Сільця рівно о 9-тій, як і було проанонсовано. До акції приєднались навіть ті, у кого були невідкладні справи. Один з таких – пан Михайло. Чоловік їхав з Мукачева до Рахова, щоб зустріти дружину. Однак, каже, готовий стояти не лише годину, а навіть дві, тільки б був результат.

Решта водіїв теж не нарікають. Кажуть, ціни на пальне зараз просто захмарні, тож принаймні у такий спосіб вирішили привернути увагу влади до цієї проблеми.

Водії кажуть, нові ціни на пальне потягнуть за собою підвищення цін на послуги та товари. А тому сидіти склавши руки вже не можуть.

За словами активістів, це була лише попереджувальна акція. Якщо ситуація не зміниться, готові діяти більш рішуче і виходити вже більш масштабні протести.

Тим часом, за словами експерта ринку нафти Леоніда Косянчука, нинішні ціни на бензин – зовсім не межа. Дороге автопаливо б’є по собівартості практично всіх товарів і послуг. Аналітик назвав «винуватицею» рекордного подорожчання бензину і дизельного палива нафту.

Категорія : Гарячі Новини


Loading...
загрузка...