У Рахові відкрили нову громадську приймальню Радикальної партії Ляшка

жовтня 11 / 2018
У Рахові відкрили нову громадську приймальню Радикальної партії Ляшка


Ще одне відділення приймальні радикальної партії Олега Ляшка відкрили у Рахові. Відтепер абсолютно кожен може звернутися сюди з будь-якого питання. У приймальні обов’язково нададуть кваліфіковану юридичну допомогу та допоможуть у вирішенні проблем.

В рамках мережі громадських приймалень радикальної партії Олега Ляшка у Закарпатській області вже діє 19 офісів. Нещодавно ще одне відділення відкрили у Рахові. Тут громадяни можуть отримати кваліфіковану юридичну допомогу та звернутися із скаргами, проблемами та пропозиціями.

Громадяни щодня активно звертаються до оновленим офісу районної організації РПЛ з різними проблемами. І тут обов’язково отримують допомогу. Якщо є клопотання від місцевих органів про фінансову допомогу для облаштування садочків, шкіл, то через фракцію радикальної партії Ляшка у Верховній Раді є можливість отримати субвенцію з державного бюджету.

Також Олег Ляшко виступає з приводу необхідності не забезпечити ліками онкохворих – це і є одна з основних проблем, з якою дедалі частіше за допомогою звертаються до обласної громадської приймальні.

Тож тепер жителі Рахова та Рахівського району можуть звернутися із будь-якою проблемою до приймальні радикальної парії Олега Ляшка за адресою: м.Рахів, вулиця Миру 21, 2-й поверх, вхід з внутрішнього двору будівлі.

Категорія : Гарячі Новини
567
11 жовтня 2018 16:52

 Хто туди піде не забудьте гузицю умити добре.


Залишити Коментар