Суд залишив Богдана Андріїва на посаді міського голови Ужгорода (ВІДЕО)

вересня 20 / 2018
Суд залишив Богдана Андріїва на посаді міського голови Ужгорода (ВІДЕО)


Ужгородський міськрайонний суд розглядав клопотання прокуратури про відсторонення міського голови Ужгорода Богдана Андріїва від посади. Нагадаємо, його підозрюють у розтраті загалом 6,5 млн грн, які було виділено на реконструкцію «Совиного гнізда».

Судове засідання, яке тривало чотири години, завершилося без задоволення заяви сторони обвинувачення.

У залі суду зібралися співробітники Ужгородської міської ради, прийшов і очільник Закарпатської ОДА Геннадій Москаль. Міськрайонний суд розглядає клопотання прокуратури Закарпаття про відсторонення мера Ужгорода Богдана Андріїва від посади. Основною підставою за словами прокурорів – тиск на свідків та загроза знищення доказів.

Нагадаємо, міського голову підозрюють у співучасті в розкраданні ґрантових коштів та коштів громади Ужгорода, які виділяли на реставрацію пам’ятки національного значення «Совиного гнізда». Захист зауважує: роботи розпочали ще до початку вступу Андріїва на посаду. Тим паче, тільки після завершення реставрації пам’ятки на 100% буде відомо остаточну суму збитків, якщо така буде встановлена .

В процесі слухання суд за клопотанням сторони захисту допитує працівників міської ради, які виступають у ролі свідків. Свідчив і голова обласної адміністрації Геннадій Москаль. За його словами, залишати місто без міського голови в зимовий сезон недоречно. Голова ОДА запевнив: поляки двічі проводили незалежний аудит через переполох довкола «Совиного гнізда» та не знайшли жодного порушення. Після заслуховування всіх сторін суд ухвалює рішення залишити Богдана Андріїва виконувати свої обов’язки.

Міському голові інкримінують розтрату чужого майна шляхом зловживання службовим становищем у особливо великих розмірах. Нещодавно йому оголосили підозра та обрали 2 місяці тримання під вартою з можливістю внести заставу 440 тис грн, які він сплатив. На черзі ще розгляд апеляційної скарги захисту на ухвалу рішення запобіжного заходу. Але чи буде він – під питанням.

Категорія : Гарячі Новини


загрузка...


Залишити Коментар