В області необхідно покласти край невмотивованій «епідемії блокування автодоріг»

вересня 19 / 2018
В області необхідно покласти край невмотивованій «епідемії блокування автодоріг»

Москаль: «Вчорашні перекриття доріг на Тячівщині й Рахівщині – це піар-акції так званих активістів для «картинки» в ЗМІ»


Перекриття автодороги «Усть Чорна – Красна» на Тячівщині з вимогами негайного ремонту – це показова піар-акція так званих активістів, яка в принципі не може мати жодних наслідків. Про це заявляє Геннадій Москаль:

– Блокувальники прекрасно знають (оскільки їм це неодноразово пояснювали), що цього року ремонт дороги неможливий, тому що зараз іде відновлення берегоукріплень, пошкоджених катастрофічними паводками 1998 та 2001 років, а також локальними підняттями води в р.Тересва. До завершення відновлення берегоукріплень ніхто ремонтувати дорогу не буде – це грубе порушення будівельних норм. Цього року на ремонт берегоукріплень виділено 12 млн.грн. із Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) та 6 млн.грн. з обласного бюджету. Водночас триває ремонт інших доріг Усть-Чорнянського куща. Тільки протягом цього року румунська автодорожня фірма «Трамеко» виконала робіт на 4,2 млн.грн. у с.Лопухів та на 6,5 млн.грн. на дорозі «Усть Чорна – Руська Мокра». Крім того, сільрада Усть Чорної направить на ремонт дороги 2,5 млн.грн. із коштів ДФРР. Підкреслюю, що дороги в Усть-Чорнянському кущі не ремонтувалися десятиліття, а в деяких селах асфальту не було ніколи. Незважаючи на це, так звані активісти все одно заблокували дорогу і поводили себе неадекватно, ображаючи й принижуючи представників румунського підрядника. Мета цієї акції одна – створити «картинку» в засобах масової інформації, які, на жаль, навіть не спробували вислухати іншу сторону, подати збалансовану інформацію й пояснити своїй аудиторії, що до відновлення берегоукріплень ремонт неможливий.

Аналогічна ситуація з перекриттям дороги «Рахів – Богдан – Луги» на Рахівщині. Блокувальникам неодноразово роз’яснювали, що згідно з графіком виконання робіт, та сама румунська фірма «Трамеко», яка виграла тендер, почне ремонтувати дорогу, яка веде аж до Говерли, одразу після завершення робіт у Мукачівському районі. На це вже виділені кошти – 14,8 млн.грн. Однак «активісти», бажаючи прославитися, все одно перекрили дорогу, щоб показати, начебто це вони добилися ремонту.

Щоб покласти край «епідемії перекриття», я доручив начальнику обласного управління Національної поліції в Закарпатській області відкрити по цих фактах кримінальні провадження й притягнути блокувальників до кримінальної відповідальності за ст. 279 кримінального кодексу – «Блокування транспортних комунікацій».


Категорія : Гарячі Новини
Рахів
19 вересня 2018 14:53

Москаль бреше і не заікається, ніхера ви не робите ні берегоукріплення ні дороги, лиш у фейсбуці піаритесь пане москалю і відкати берете , а людям лапшу на вуха вішаєте, але скоро прийде і на вас страшний суд.


Гуцул
19 вересня 2018 17:39

Гершко Москаль брехло кончіне!


Михайло
20 вересня 2018 12:59

Може вєтнамці перейшли з Польщі.Тоді хай повертають полякам.


Кошмар Москаля
20 вересня 2018 13:11

Геннадій. Люди на межі. Ця межа урветься в любу секунду, особливо, коли побачимо, як фестивалиш за наші гроші. Ти не розказуй нам, шо доки не зроблено одне, друге не будете робити. Ми податки платимо, паливо за дурні гроші купуємо, а ти розказуєш, нє, ти нас шантажуєш, шо у Богданській долині не буде дороги! Шо лиш одні румуни можут ремонтувати дороги? Чоловіче, держати хазяйство у порядку - то мало усіх на три букви посилати, то може десь і совість відкопати пора, тай не дати розікрасти гроші. А тендер дати команді, яка зробить дорогу як слід, а не яка мусором засипле на три дні ями, а мільйони гривень десь щезнуть у ваших кишенях. Бо ми тебе, чоловіче, тай усю вашу шоблу ще терпимо, але видит Бог, терпіннє наше має край. Прекриту дорогу ще гірко згадаєте.

 


Залишити Коментар