Ужгород почав святкувати день міста. Головне – попереду (ВІДЕО)

вересня 14 / 2018
Ужгород почав святкувати день міста. Головне – попереду (ВІДЕО)


1125 років минуло з дня першої згадки про обласний центр Закарпаття – Ужгород. Такий собі ювілей обіцяють Ужгородці відсвяткувати потужно.

Вже другий день в Ужгороді затори. Перекрили площу Театральну. Тут, прямо по центру, монтують сцену. Сцена громіздка, а зверху надпис « З Днем Ужгорода!». І вже у суботу саме звідси вітатимуть Ужгород з 1125 Днем народженням відомі вітчизняні зірки естради.

Поетичні вечори, мистецькі виставки, спартакіади… Чимало цікавих заходів, у День міста, обіцяють для малечі: майстер-класи, спортивні змагання, різноманітні конкурси… Підготували громадські активісти дитячі локації на Київській Набережній, по вулиці Ракоці. А на Волошина відкриють солодку вулицю. Там кондитери, підприємці міста, представлять смачну продукцію. Тим часом Корзо повернеться на тисячоліття назад.

Ну, і яке ж свято без вина, медовухи та смачного м’яса. Вуличні ресторани розгорнуться на площі Льова Толстого. А на вулиці Ракоці людно вже з ранку п’ятниці. Підприємці розповідають про родзинки меню.

Концертна програма запланована і на Театральній. А цікаві локації – чи не на кожній вулиці міста. Керівники обласного центру обіцяють видовищну програму з п’ятниці по неділю. Цього річ столиця Закарпаття святкує 1125-й ювілей, з чим і вітаємо містян.

Категорія : Гарячі Новини


Loading...
загрузка...