На Рахівщині люди перекрили дорогу, але чомусь лісовози та «шишок» пускають, простий народ страждає (фото)

вересня 11 / 2018
На Рахівщині люди перекрили дорогу, але чомусь лісовози та «шишок» пускають, простий народ страждає (фото)
На Рахівщині в селі Видричка люди перекрили дорогу, й вимагають виконання обіцянки полагодити міст.

Стоять вже другий день, ніхто з влади до них не приходив, прості люди не можуть потрапити додому, або навпаки поїхати навіть до лікарні.

Але це все дуже дивно, великі вантажні машини, які возять ліс, завантажені чи пусті, пропускають. Пропустили депутата Мельника, місцеву "шишку". Прості жигулі в якій була хвора дитина, пустили тільки після того, як обурені натовп з черги почали лаятись.

Люди які їхали в лікарню на крапельниці та на обстеження повернулись додому.

Дорогу перетягли колячим дрото, та поклали шлакбаум, черга вже складає понад 3 км. з автомобілів. Люди обурені, але нікому до них нема діла, вониж прості люди......

На Рахівщині люди перекрили дорогу, але чомусь лісовози та «шишок» пускають, простий народ страждає (фото)
На Рахівщині люди перекрили дорогу, але чомусь лісовози та «шишок» пускають, простий народ страждає (фото)
На Рахівщині люди перекрили дорогу, але чомусь лісовози та «шишок» пускають, простий народ страждає (фото)
Категорія : Гарячі Новини
игорь
11 вересня 2018 13:27

идиоты лесовозы пускают,а потом жалуються что мост розбитый.... в больничку их.


Вася
11 вересня 2018 15:00

Кокіш-Мельник гавкає лиш там де Басараба дозволяє... 


Читатель
11 вересня 2018 15:01

Переважно  саме лісовози знищили дороги в гірських районах. 


Москаль
11 вересня 2018 17:06

Імбіцили! Нічого то їм недасть, хба що є повод випити!) І це проплачена акція зацікавлених осіб того району.  Бачу знайомих людей, і нічим не дивуюся тому що в школі читати невміли а тепер великі активістиlaughing


laughing

василь
11 вересня 2018 17:19

Слухай ти під псевдо Москаль ? ти звітки знаєш що читати в школі невміли ті патріоти? ти що вчив їх в школі? вчителю хренів, іди із тим Москалем нахрен вмісті ,який за три роки для Закарпаття нічого незробив тільки піари бріхні і омани народа,де слова кантрабанда стоп?  де слова як одного піймають голову рда подам у відсавку як порядна людина ? вже Москаль став адвокатом мера Ужгорода де бере напоруки корупціонера ? підеш ти вмісті з Москалем у Румунію і будеш там Йому задницю підтирати, щоб ненасрав  руминам,  як українцям? наплював в свій колодязь з своїми яснивдецями і ворожками  ганьба і позор таким українцям які підтримують Москаля який на них плює і ходить по ворожкам ганьба і позор таким українцям  які такого підтримують. 


.....
11 вересня 2018 20:04

Все написане неправда. Якраз лісовози та вантажні автомобілі не пускають. Легкові автомобілі пропускали кожну годину. А нам всім треба згуртуватися якщо хочемо мати дорогу.  Влада обіцяє, а нічого не робить. "Обіцянка цянка, а дурному радість". Скільки можна над людьми знущатися? Ті хто їздять кожний день на роботу мене прекрасно розуміють. А ви не забувайте, що на носі зима. Дорога не то, що в поганому стані, а її взагалі не має. І про це все можна безкінечно говорити. Позор. Не пріться до влади якщо не можете зробити порядок в 21 столітті з дорогами та сміттям.


Місцевий
12 вересня 2018 12:01

У мене питання, чому там стоять лише молодики які непрацюють ніде "офіційно"? чому немає ні одної поважної, освіченої людини? чому саме у Видричці, а не у Богдані, Розтоках, чи взагалі у Рахові? їх ніхтож і непобачить і непочує звідти! Де їхній лідер, який зможе вести переговори із владою? чомусь його немає, чи може він ховається бо так вигідно йому? Для висновку просто передивіться біографії тих людей хто там стоїть і все ясно буде!


правда
12 вересня 2018 13:09

Там стоять за ідею і порядок , і за відремонтовані дороги і щоб влада злодійська Закарпатська невивозали і нерубала ліс,щоб був порядок освічені там стояти небудуть бо вони такі самі як ті які у влавді, там стоять патріоти і правильно роблять показують відповідальність і демократію і показують на весь світ яка влада бездарна на Закарпатті на чолі з губернатором,це позор і відставка такого губернатора,краще демократ, ніж комініст Москаль і мент тих времен які вже давно на смітнику історії,ганьба ганьба у відставку у відставку пана Москаля !! 


Москаль
12 вересня 2018 14:36

Зачить, осідчені нестоять там бо розуміють для чого то робиться і кому це вигідно. На мою думку патріоти хай вчаться, потім йдуть у владу і хай щость добиваються! а не таким чином яки вони тепер роблятьlaughing 

Чому ті що там стоять не подивляться шо у них під носом робиться, наприклад всіх влаштовує сільський голова який нічого неробить а гроші списуються і в тому числі і депутати, і то нічого патріотів нетурбує? на мою думку чогось добиватися для громади має голова і депутати але нажать їм нічого непотрібно лише вирішувати свої справи!


laughing 

Чому ті що там стоять не подивляться шо у них під носом робиться, наприклад всіх влаштовує сільський голова який нічого неробить а гроші списуються і в тому числі і депутати, і то нічого патріотів нетурбує? на мою думку чогось добиватися для громади має голова і депутати але нажать їм нічого непотрібно лише вирішувати свої справи!

Марина
12 вересня 2018 15:50

Люди, які мають освіту, підтримують активістів. Дай їм БОГ здоров"я, бо такі люди і добиваються кращого життя.Коли почнуть угрожати і залякувати, ми всі вийдемо на дорогу.А владу цю гнати треба.


Міша
12 вересня 2018 16:52

До Москаль ти освідчений ? прочитай скільки в тебе ошибок в коментарі а потім говори про освідченність,  непозор себе ?! писаку )))


Міша з відрички
12 вересня 2018 23:03

всім писакам: хто би там не стояв як ви то все називаєте, але та частина людей хоча би щось та робить, кому то вигідно? Та вигідно то кожному підеру який хоча би раз проїде по ті дорозі «щастя»ці коментарі показують які ми дружні як захищаємо один одного, правильно там би мали стояти всі депутати  Бог данської долини на чолі з головами сільрад, але ми знаємо лише срати в душу один одному, на тячівщині зокрема Вільхівці дорожники були биті від жінок за неякісну роботу,а вам дурням за 598000гр зробили в грудні до циганів  дорогу і ви з цим спокійні, я далеко від відрички, але всев душов підтримую тих « дурнів» як ви їх називаєтеБагато можна писати і говорити, але конкретно ми пропала нація, в нас одне обре хати один одного принизити,для нас заробітки то перше а що залишим дітям.і онукам???? Долар не вічний але біда в тому що ми оцінюємо свою гідність в доларах, я багатший мені можна а тому ні, всі ви їздите в Польщу , Чехію хіба так поводяться європейці з своєю природою як ви???вам сміття в річку гройсман з порохом кидає???да самі ви стали бидлом, вам не хватає мадярських жандармів щоб вчили вас порядку, якщо самі несхопні нічого зробити то не мішайте іншим , а кожен хай відповідає за свої вчинки сам, а хто проспав 28 років « незалежності» хай спит дале


Марія
13 вересня 2018 01:30

Міша з Видрички - молодець! Сказано в ціль


Степан Мільчевич
13 вересня 2018 13:43

Проти них повстане народ !!! Зато що непускают Автобуси !!!!   Немают що робити то там стоять !Люди проснітся і тоді буде толк , допоможіть активістам і будете їздити по гарній дорозі !!!! Треба підтримати !


павло
13 вересня 2018 14:25

Дявол перемагае і ті хто йому служить це зараз від дявола керують кровопійці ,Богом обрані люди так неставляться до людей, а так ставлятьсчя як раньше ставились такі як Кучма, Ющенко небуло перекривань дорогі нічог такого як зараз, ці кровопійці роблять, люди жили як в Бога за пазухою це були Богом обрані..це зараз чорти оби били прокляті вмісті із дяволом ті кому служать щоб їх Бог прокляв до семого коліна їхнього рода !!!!!


Місцевий
13 вересня 2018 14:31

чому не перекриють у Рахові дорогу? Активістам чітко сказали шо до них ніхто неприйде і нічого незроблять, чого мають прості люди страдати і їхньогож села????чому нейдуть активісти до сільського голиви Видрички? шо він спить і нічого неробить, в першу чергу до влади потрібно голову села нормального вибрати, я думаю якшо Шемота за 20 років нічо незробив то і далі нічо незробит


Василь
13 вересня 2018 20:49

це все плоди незалежності, я не плачу за союзом, але такого бардака який завели бойки на Україні світ не видів , комуністи вас вічіхали від вошей дали освіту але невспіли навчити культури, покоління 60 70 років пропили все , за чехів булисте особи без громадянства , за мадярів бідош гуцул, а тепер просто заробітчани, подивіться хто вами командує піп сушко лісничий злодій перший, грапенюк місцевий, якісте є таких вибираєте депутатів і голів Ср нічого ті пару хлопців не зроблять там мають стояти від малого до старого а писк такий має бути аби той хер лисий в Ужгороді вчув, коли бринзою, банку голубці їсти то перший, гада му зажарте піде рови хто ся має проснути де ти там бачиш людей, мам одно бидло на джипах їздит а батраки всі в Польщі та Чехії їм дороги не треба в них все схвачено , кум лісничий я під лісничий і нам все похеру , а дурні дорогу перекрили, 


Лісник
14 вересня 2018 14:52

Людям які перекрили респекта а хто засуджує та хіба бидло конічне! Хай зроблять дорогу і повірьте що і близько нікого небуде щоб блокувати! Уявіть собі скільки лісу вивезлось із Богданської долини що вже би з паркету вистрелили богданську дорогу і кожного б місяця міняли!