Сміття в Ключарках на Мукачівщині не вивозять більше місяця (ВІДЕО)

вересня 01 / 2018
Сміття в Ключарках на Мукачівщині не вивозять більше місяця (ВІДЕО)


Із 26 липня і до сьогоднішнього дня сміття із села Ключарки Мукачівського району не вивозять. Люди обурені: хтось спалює відходи, а хтось викидає їх просто посеред вулиці. Неодноразово голова села зверталася із запитами, проте відповіді надходили із формальними відписками, і вже навіть подали позов до суду.

Сміттєва проблема у селі Ключарки і досі не втрачає актуальності. Там вже більше місяця не вивозять відходи. Люди у відчаї. Хтось викидає сміття просто посеред вулиці, а хтось спалює. Сільський голова Зоряна Павлик каже: не розуміє, чому за декілька кілометрів від села у мікрорайоні «Паланок» сміття вивозять, а про Ключарки забувають.

З питанням, коли ж забирати сміття знову почнуть від селян, ми звернулись до керівника «АВЕ Мукачево», проте чіткої відповіді не почули. Також додзвонилися до керівника ММКП «Чисте місто» – підприємства, яке при здійсненні захоронення твердих побутових відходів, вивезених ТОВ «АВЕ-Мукачево» із території Ключарківської сільської ради, нібито виявило біологічні відходи, які є забороненими для захоронення на полігоні. Керівник каже: відходи направили до Мукачівської держпродспоживслужби.

Коли будуть результати експертизи, і коли вивозитимуть сміття із села знову – наразі не відомо. Сільська голова вже подала позов до суду.

Нагадаємо, що ситуацію з блокуванням роботи АВЕ місцеві пов’язують з тиском Мукачівської міської влади на жителів села, більшість із яких відмовилася приєднуватися до Мукачева.

Категорія : Гарячі Новини


Loading...
загрузка...