Мукачево і трасу Київ-Чоп з’єднають ще однією дорогою

серпня 17 / 2018
Мукачево і трасу Київ-Чоп з’єднають ще однією дорогою


У Мукачеві прокладуть нову дорогу, що сполучить місто із трасою Київ-Чоп. Детальний план майбутньої вулиці Шептицького та схему організації дорожнього руху був готовий ще рік тому.

Тоді з’явилася інформація про те, що в Мукачеві вирішили прокласти новий автошлях, який з’єднає трасу Київ-Чоп із вулицею Митрополита Володимира (колишня Генерала Петрова). На сайті Мукачівської міської ради опублікували і проект нової дороги, згідно з яким нова вулиця з’єднає у майбутньому так звану «бетонку» у мікрорайоні Росвигово із трасою. Завершуватися вулиця буде на кільцевій розв’язці, що напроти гіпермаркету «Епіцентр» та торгового центру «Сільверленд», який, як відомо, належить родині міського голови.

Автошлях будуватимуть з нуля. І пролягати він буде через землі, де сьогодні місцеві вирощують городину та мають гаражі, припускають місцеві, зважаючи на проект нової вулиці. За їхніми словами, сьогодні нема необхідності будувати ще одну дорогу, адже на трасу і так можна виїхати з двох вулиць: Данила Галицького та Автомобілістів, біля поста ДАІ при в’їзді в Мукачево. До того ж за словами міських депутатів, у місті є чимало об’єктів, котрі потребують негайного відновлення. Тим більше – 11 мільйонів, що передбачають на будівництво автошляху, можна використати набагато доцільніше.

Вказують депутати і на те, що є дороги, котрі потрібно терміново ремонтувати. А таких у місті – немало. Та незважаючи на думку місцевих, дорозі таки бути. Будівництво вулиці Шептицького у мікрорайоні Росвигово, яке обійдеться в 11 мільйонів грн., розпочнеться вже найближчим часом після проведення всіх тендерних процедур. А ці гроші, нагадаємо, – кошти платників податків міста.

Категорія : Гарячі Новини


Loading...
загрузка...