У разі створення Холмківської ОТГ Ужгородський районний бюджет недоотримає понад 57 відсотків надходжень загального фонду

березня 14 / 2018
У разі створення Холмківської ОТГ Ужгородський районний бюджет недоотримає понад 57 відсотків надходжень загального фонду

У разі створення Холмківської об’єднаної територіальної громади (ОТГ) Ужгородський районний бюджет недоотримає понад 85 мільйонів гривень або 57,7 відсотків надходжень загального фонду. Про це йдеться в спільному листі голови Ужгородської райдержадміністрації та районної ради на адресу Геннадія Москаля. Район не має можливості та необхідних джерел, які можуть компенсувати ці втрати.

На території Холмківської сільради знаходяться основні бюджетоутворюючі підприємства Ужгородщини «Ядзакі-Україна» та «Джейбіл С.Ю.Л.», які були створені ще під час дії законів України «Про спеціальну економічну зону «Закарпаття» та «Про спеціальний режим інвестиційної діяльності та території пріоритетного розвитку». На підприємствах працюють мешканці Ужгородського району, тому основний податок (ПДФО) із зарплати надходить і в подальшому має надходити в бюджет району, а не акумулюватися в одній сільраді.

Створення ОТГ поставить під загрозу економічну спроможність і фінансове забезпечення інших громад, адже деякі населені пункти району географічно несприятливо розташовані для їх подальшого розвитку. У результаті значна кількість сіл району стануть фінансово неспроможними.

Повністю лист керівників Ужгородщини подається нижче.
Категорія : Економика


Loading...
загрузка...