До уваги Закарпатських водіїв - повідомили, наскільки зросте ціна на пальне в січні

січня 11 / 2018
До уваги Закарпатських водіїв - повідомили, наскільки зросте ціна на пальне в січні

Ціни на АЗС до кінця січня можуть зрости ще на 1-1,2 грн/літр внаслідок надходження на ринок дорогого імпортного палива. Про це повідомляє УНІАН.

Роздрібні ціни на бензин і дизельне пальне до кінця січня можуть зрости ще на 1-1,2 грн за літр унаслідок того, що на український ринок надійдуть нові оптові партії імпортного пального, вартість якого перевищуватиме ціни в грудні на 7-8%.

Такий прогноз озвучив експерт на ринку нафти і нафтопродуктів, директор спеціальних проектів Науково-технічного центру «Психея» Геннадій Рябцев.

«Після відкриття оптових торгів нафтопродукти на кордоні подорожчають на 7-8%… Тільки-но будуть куплені нові партії цього пального, ціни на АЗС зростуть на 1-1,2 грн за літр до кінця цього місяця», – сказав він. За словами Рябцева, ціни на АЗС в Україні ще не повністю відреагували на зміни на світовому ринку нафти і нафтопродуктів.

Крім цін на нафтопродукти, за словами експерта, другою причиною зростання цін на АЗС є зниження курсу гривні. Також експерт вважає, що цінова ситуація на ринку моторного пального на сьогодні повністю залежить від політики Національного банку, додавши, що, якщо курс стане більш прогнозованим, тоді нафтотрейдери зможуть планувати свої витрати, і не будуть закладати в ціну пального ризики коливання курсу гривні.
Категорія : Економика


Loading...
загрузка...