Закарпатські нардепи взялися за вирішення проблеми з дозволами для міжнародних перевізників

грудня 23 / 2017
Закарпатські нардепи взялися за вирішення проблеми з дозволами для міжнародних перевізників
Троє народних обранців від Закарпатської області – Валерій Лунченко, Василь Петьовка та Роберт Горват разом звернулися до міністра інфраструктури України Володимира Омеляна стосовно проблеми, що вже не перший місяць поспіль блокує повноцінну роботу сфери міжнародних автомобільних перевезень – видачі дозволів перевізникам.
«Якщо коротко, то в Україні все ще відсутній прозорий механізм, котрий дозволяв би контролювати використання таких дозволів та забезпечував би надходження інформації про фактичний перетин кордону вітчизняними перевізниками. Немає і системи оцінки корупційних ризиків та фіктивної видачі дозволів. Більш того, наскільки нам відомо, ще на початку листопада в Україні вкотре закінчилися дозволи до Угорщини, Австрії, Італії, Франції та Польщі. Проблема ця тягнеться не перший місяць і поки, наскільки ми бачимо, чіткого механізму її вирішення так і не вироблено», - написав у себе на сторінці у ФБ один зі співавторів запиту – Роберт Горват.

Як пояснив парламентар, вони із Лунченком та Петьовкою звернулися до міністра Омеляна із рядом пропозицій, котрі мають допомогти вирішити цю проблему:

«У зв’язку з цим звернулися до Міністра одразу із кількома пропозиціями: розглянути можливість видачі дозволів одразу на кордоні та запровадити автоматизовану систему управління за обігом цих документів. Окрім того, ми з колегами бачимо доречним запровадити новий підхід при проведенні розподілу дозволів та врахування обсягів податків, котрі сплачують підприємці. Це має підвищити соціальну відповідальність перевізників та збільшити платежі до державного бюджету», - написав Горват.
Категорія : Економика


Loading...
загрузка...Залишити Коментар