За м’ясо - 120 гривень, за сало - 75. На ужгородському ринку подорожчала за цей рік свинина

грудня 20 / 2017
За м’ясо - 120 гривень, за сало - 75. На ужгородському ринку подорожчала за цей рік свинина


Ледь не кожен має своє перевірене місце, де купує м’ясні вироби. Для когось – це магазини або супермаркети, інші прямують на ринок. Ми забігли до м’ясного павільйону . Саме тут в «базарний» день скупляється сотні ужгородців. Вирізки, стейки, яловичина, свинячі голови та хвости…Недосвідченій господині від такої кількості товару можна розгубитись. З самого ранку в павільйоні, як завжди, галасливо і шумно. Кожен зайнятий своїм. Хтось з торговців рубає свинячу голову, хтось приводить сало до товарного вигляду. Заманюють покупців хто як може.

Ціни підскочили. Це не приховують всі продавці і кожен має свою версію. Одні кажуть, вартість виросла через здорожчання енергоносіїв, інші нарікають на африканську чуму свиней. Навіть курс валют впливає – адже додали в ціні й корми, а багатьом фермерам стає не вигідно утримувати свиней.

Сало за рік здорожчало майже вдвічі! За кілограм нині, на закарпатських ринках просять 75-80 гривень. Хоча ще у січні 2017-го купити його можна було і за 40.

Продавці визнають – по кілька гривень додали в ціні майже всі м’ясні продукти. Свинячі ребра – 75-80, шматки м’яса для супу чи фаршу – 65. А ось теляча шинка – 120 гривень, м’якоть для запікання – до сотні. Та саме сало серед рекордсменів по здорожчанню.

Категорія : Економика


Loading...
загрузка...