Комуналка або їжа - на все відразу грошей не вистачить

жовтня 05 / 2017
Комуналка або їжа - на все відразу грошей не вистачить

За останній рік тарифи на комунальні послуги зросли на 35%, а ціни на продукти - на 20% -45%! І найближчим часом будуть і далі підвищуватися, заганяючи людей у злидні.

Прем'єр-міністр і віце-прем'єр влітку не раз заявляли, що передумов для подальшого зростання тарифів на комунальні послуги немає. Однак це не завадило центральної влади «порадувати» народ черговим підвищенням розцінок на газ, воду і електроенергію.

Зокрема, за даними Мінекономрозвитку, в 2018 році гаряча вода, світло та опалення подорожчають на 20%, а газ - на 19%. У 2019 м тенденція очікувано продовжиться: газ подорожчає ще на 12,5%, гаряча вода, опалення та світло - на 17,5%, а в 2020 році комуналка подорожчає ще мінімум на 15% -20%.

За статистикою, протягом цього року тарифи на комунальні послуги в сукупності зросли на 35%, а всього з 2015 року вони піднялися в 4-6 разів! Тоді як середня зарплата в країні збільшилася всього вдвічі.

Ще однією величезною статтею витрат для людей є покупка продуктів харчування. За даними статистики, протягом цього року м'ясо подорожчало на 45%, молочні продукти - на 35%, хліб, борошно, цукор - на 18%, яйця - на 45%, куряче м'ясо - на 36%. За все це потрібно сказати спасибі центральної влади, яка скасувала держрегулювання цін на соціальні товари і продукти.

Так що з такими цінами прийдешньої взимку багатьом доведеться робити непростий вибір: або оплачувати комуналку і класти зуби на полицю, або купувати їжу і потрапляти з списки боржників за послуги ЖКГ.
Категорія : Економика


Loading...
загрузка...