Понад 82 тисячі адміністративних послуг – діяльність ЦОП Закарпаття з початку року

серпня 15 / 2017
Понад 82 тисячі адміністративних послуг – діяльність ЦОП Закарпаття з початку року
У роботі 10-ти Центрів обслуговування платників у Закарпатській області задіяні 67 працівників, які протягом січня-липня 2017 року надали закарпатцям 82,1 тис. адміністративно-податкових послуг.

Зазначимо, що майже 90% послуг платники податків області одержали саме в центрах обслуговування – спеціальних місцях для надання послуг, що забезпечують кращу якість та швидкість їх надання.

Найпопулярнішою послугою в краї традиційно залишається видача картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків. Зокрема, протягом семи місяців 2017 року в ЦОП області видано 54 тис. реєстраційних номерів.

Нагадаємо, що Центрами обслуговування платників Головного управління ДФС у Закарпатській області надається комплекс адміністративних, консультативних та інформаційних послуг. Платники без черги, у зручний для них час, мають змогу подати податкову звітність, отримати кваліфіковану консультацію, адміністративні послуги, а в ЦОП м. Ужгорода – отримати ключі електронного цифрового підпису.

Варто зазначити, що ДФС України активно працює над запровадженням нових та вдосконаленням вже існуючих електронних сервісів. На допомогу платникам у вирішенні їх питань можуть прийти такі онлайн-сервіси як ЗІР (zir.sfs.gov.ua) та Електронний кабінет платника (cabinet.sfs.gov.ua).

ДФС у Закарпатській області
Категорія : Економика


загрузка...