На дороги області Закарпатська митниця ДФС спрямувала 192,5 млн грн

серпня 02 / 2017
На дороги області Закарпатська митниця ДФС спрямувала 192,5 млн грн
Протягом семи місяців фактичні перерахування митних платежів Закарпатською митницею ДФС склали 2 215,1 млн грн. Таким чином, досягнуто перевиконання доведених індикативних показників митних платежів на 411,3 млн грн.

Про це повідомив в.о. начальника Закарпатської митниці ДФС Станіслав Балуєв.

За його словами, Закарпатська митниця ДФС є надійним партнером у розбудові логістичної інфраструктури області, адже завдяки успішній роботі відомства на ремонт шляхів буде спрямовано 192,5 млн грн. Крім того, законодавством передбачено, що крім 50 відсотків перевиконання загального обсягу щомісячних показників надходжень митних платежів (мито, акцизний податок із ввезених на митну територію України підакцизних товарів та ПДВ), які зараховуються до спеціального фонду обласного бюджету на розвиток автомобільних доріг загального користування, 10% спрямовуються на розвиток митної інфраструктури.

– Ці 10 %, на думку очільника митного відомства, історичний шанс для Закарпатської митниці. Протягом останнього десятиріччя митниця не отримувала достатнього фінансування, і тому не могла розвивати свою інфраструктуру. Зараз кошти є і вони спрямовуватимуться на реконструкцію митних постів, на покращення сервісу, на покращення технічних засобів митного контролю, будуть закуповуватись дороговартісні сканери, які працюватимуть за новими технологіями. У нас є можливість зробити якісні зміни на митниці, які відчують на собі не тільки працівники митниці, але і громадяни, і суб’єкти зовнішньоекономічної діяльності, – переконаний Станіслав Балуєв.

ДФС у Закарпатській області
Категорія : Економика


Loading...
загрузка...