На Закарпатті учасникам АТО передано у власність понад 400 гектарів землі

липня 12 / 2017
На Закарпатті учасникам АТО передано у власність понад 400 гектарів землі


Головне управління Держгеокадастру у Закарпатській області та органи місцевого самоврядування із початку запровадження ініціативи про безкоштовне забезпечення учасників АТО земельними ділянками надали учасникам АТО 3729 дозволів для виготовлення документів. Загальна площа земель, що планують відвести, становить понад тисячу гектарів.
На Закарпатті учасники АТО вже отримали у власність 1246 земельних ділянок: 734 площею 69 га – для ведення садівництва, 297 площею 341 га – для ведення особистого селянського господарства, 170 площею 13 га – для будівництва та обслуговування житлових будинків та господарських споруд і 45 площею понад 2 га – для індивідуального дачного будівництва.
У Головному управлінні Держгеокадастру області із земель державної власності надали 988 ділянки площею 397 гектарів. Органи місцевого самоврядування прийняли 258 рішень про передачу 258 ділянок площею 29 гектарів.
Найбільшу кількість земель для військових відвели в Ужгородському (465 ділянок площею 107 га) та Рахівському (229 ділянок площею 28 га) районах.
Усього у Закарпатській області отримали 5670 заяв про надання земельних ділянок учасникам АТО.
На офіційному сайті Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області оприлюднено інформацію з конкретним переліком зарезервованих земельних ділянок для передачі у власність учасникам антитерорестичної операції на території Закарпатської області у розділі “Інформація для учасників АТО та членів їх сімей”.
Звернення військовослужбовців розглядаються у першочерговому порядку. Для Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області виділення земельних ділянок для учасників антитерористичної операції та членів їх родин, є одним з першочергових питань.
Довідково:
Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.
На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки.
Категорія : Економика


Loading...
загрузка...