Монетизація субсидій: тому, хто потребує, а не тому, хто збирає довідки

липня 11 / 2017
Монетизація субсидій: тому, хто потребує, а не тому, хто збирає довідки

З першого травня цього року перерахунок субсидій на наступний опалювальний сезон відбувається автоматично. Громадянам уже не потрібно особисто звертатися до відповідних органів. Наразі таких справ в управлінні соцзахисту Закарпаття понад 125-ть тисяч.

По - новому подавати декларацію мають лише ті, у кого змінився склад сім’ї або якщо ви змінили надавача послуг.За новими правилами перерахунку субсидій, ви маєте повідомляти і про покупки, вартість яких понад 50-ят тисяч гривень. Це не означає, що вам відмовлять у субсидії. Рішення, надавати її чи ні, буде приймати спеціальна комісія.

Вона визначатиме: для чого та з якою метою ви придбали певний товар чи скористалися послугою такої вартості.

По –новому обчислюється і середній дохід сім’ї. Уже не за попередній рік, а за 4-и квартали перед зверненням за субсидією. Тож на її перерахунок уже з цього року впливає і підвищена «мінімалка». Більшість з опитаних нами ужгородців, кажуть, субсидії більш-менш вистачає. Але є громадяни, яким вдається і заощадити.

Зверніть увагу і на те, що кількість спожитого газу в неопалювальний сезон так само впливає на вашу субсидію. А особливо ощадні споживачі зможуть отримати кошти за свою економію. Списки таких мають підготувати вже до вересня поточного року.

Категорія : Економика


Loading...
загрузка...