Закарпатцям виплатять частину зекономлених субсидій у вигляді «живих» грошей

липня 07 / 2017
Закарпатцям виплатять частину зекономлених субсидій у вигляді «живих» грошей


На Закарпатті загальна сума невикористаної субсидії на оплату енергоносіїв складає 122 з половиною мільйона гривень. Зокрема за послуги електропостачання — 1 млн 300 тисяч гривень, газопостачання — майже 118 мільйонів, водопостачання — 3 млн 300 тисяч гривень.

Точну суму компенсації буде визначати підприємство-надавач комунальних послуг (облгаз чи обленерго). Але вона не може бути вищою за суму, еквівалентну вартості 100 кубометрів газу або 150 квт/год електроенергії. Тобто, найбільш економні субсидіанти отримають максимум 700 гривень.

Для отримання коштів необхідно до першого вересня особисто написати заяву в органи соцзахисту населення за місцем проживання. Там також можна дізнатися про конкретні суми виплат.

Загальна сума частини невикористаних субсидій, що підлягає монетизації на Закарпатті складає майже 25 мільйонів гривень. Кількість закарпатців, у яких на рахунках залишилася частина невикористаних субсидій складає 40 тисяч осіб (третина від загальної кількості).

До 1 вересня споживачі повинні звернутися з відповідними заявами до структурних підрозділів органів соцзахисту, пред’явивши також паспорт, ідентифікаційний номер та номер банківського рахунку для зарахування коштів.
Категорія : Економика


Loading...
загрузка...