Тячівщина та Рахівщина отримали 5 мільйонів з держбюджету на соціально-економічний розвиток

червня 19 / 2017
Тячівщина та Рахівщина отримали 5 мільйонів з держбюджету на соціально-економічний розвиток

Розпорядженням №310-р від 11 травня 2017 року Кабінет Міністрів України затвердив розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій в сумі 1048,9 млн. гривень.

Зокрема, завдяки зверненням до уряду та зусиллям народного депутата України Василя Петьовки, Тячівський район отримав наступні субвенційні кошти: 600 тис. грн. – на капітальний ремонт опор мосту по вул. Першотравневій через р. Тересва в селі Красна, 900 тис. грн. – на капітальний ремонт дороги по вул. Заводській в селі Нересниця та 500 тис. грн. – на капітальний ремонт вул. Центральної (від буд.201 до буд.147) у селі Топчино. Рахівський район отримав субвенцію на слідуючі об’єкти: 1 200 тис. грн. на капітальний ремонт тротуарів по вул. Миру в селищі Ясіня, 1 140 тис. грн. на капітальний ремонт під'їзду до урочища Васкул у селі Кваси, 260 тис. грн. на капітальний ремонт фасаду будівлі ДНЗ селі Ділове та 340 тис. грн. на капітальний ремонт вул. Дружби в селі Біла Церква .

Наразі стало відомо, що субвенція на соціально-економічний розвиток окремих територій, вже надійшла до районних бюджетів Рахівщини та Тячівщини.

Категорія : Економика


загрузка...