У першому місяці 2017-го закарпатські ЦОП надали понад 9 тисяч послуг

лютого 07 / 2017
У першому місяці 2017-го закарпатські ЦОП надали понад 9 тисяч послуг

Протягом січня 2017 року у Центрах обслуговування платників, що діють у Закарпатській області, надано 9,1 тис. адміністративних послуг. Наразі в 10 ЦОП краю працює 64 працівники.

Найбільш затребуваною послугою в області з початку року є видача картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків. Зокрема, у січні в Центрах видано 5,4 тис. таких реєстраційних номерів.

Зауважимо, що 87,5% адміністративних послуг платники Закарпаття отримують саме через ЦОП. Протягом січня 2017 року жодної скарги на наявність черг чи на неправомірні дії працівників Центрів не надходило.

Нагадаємо, що Центрами обслуговування платників Головного управління ДФС у Закарпатській області надається комплекс адміністративних, консультативних та інформаційних послуг. Платники у зручний для них час мають змогу подати податкову звітність, отримати кваліфіковану консультацію та адміністративні послуги.

ДФС у Закарпатській області
Категорія : Економика


Loading...
загрузка...